Bankiet z DJ’em RAMZESEM


Coraz bardziej popularne w Polsce stają się przyjęcia bankietowe, które zasadniczo można podzielić na dwa rodzaje –  bankiety prywatne oraz bankiety firmowe. Bankiety prywatne odbywają się w gronie rodzinnym lub gronie przyjaciół, w celu podkreślenia jakiegoś ważnego wydarzenia dla osób go organizujących. Natomiast bankiety firmowe to sensu stricte bankiety biznesowe (bankiety dla firm), których organizacja może być znakomitą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Udany bankiet może przyczynić się do wzrostu renomy firmy i wpłynąć pozytywnie na jej wizerunek wśród kontrahentów. Sama organizacja bankietu wymaga jednak staranności i długich przygotowań – począwszy od wyboru lokalizacji, menu, wystroju wnętrza, przygotowania prezentacji, a skończywszy na przygotowaniu części artystyczno-rozrywkowej.

Z tego też względu oferuję swoją pomoc przy nagłośnieniu, oprawie muzycznej i oświetleniowej bankietu bez względu na jego charakter:

bankiet siedzący,

bankiet angielski (stojący)

bankiet amerykański (mieszany)

mniej oficjalny, jak np. aperitif

cocktail party

Na specjalne życzenie przygotuję gotowe utwory na potrzeby prezentacji, animacji, czy pokazów multimedialnych i zajmę się podkreśleniem architektury wnętrza (dekoracja światłem lampami LED). Zapewniam Państwa, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafię idealnie wpasować się w harmonogram każdego bankietu organizowanego przez Państwa Firmę.

 


dj na bankiet | dj na after party