Staszek
September 24, 2017
Dziękuje Kolego za wspaniałą zabawę na weselu brata! Myślę, że w spotkamy się ponownie w maju 2018 😉 na moim ślubie. Jeśli wyjdzie tak, jak planujemy, to z góry proszę, byś chociaż toast z nami wypił 😉
Gosia
October 01, 2016
Nie pamiętam, kiedy tak dobrze się bawiłam...jeszcze raz dzięki i mam nadzieję do zobaczenia kiedyś DJ RAMZESIE, tym razem nie odpuszczę Panu choć jednego krótkiego tańca 🙂 Pozdrawiam Gosia.  
Danusia i Olek
July 12, 2014
Dziękujemy za cudownie poprowadzoną imprezę! Goście są bardzo zadowoleni! Było pięknie! 😀 DZIĘKUJEMY - Danusia i Olek
Milena i Łukasz
May 28, 2014
„Chcielibyśmy raz jeszcze ogromnie podziękować za wyśmienitą oprawę muzyczną i fantastyczną zabawę. Wszyscy goście byli zachwyceni i wspominali, że to najlepsze wesele na jakim byli. Konkursy były rewelacyjne:) Życzymy samych sukcesów w branży.”
Ania i Tomek
June 30, 2012
„Zabawa była przednia, a przede wszystkim wszystko było z wielką klasą i ze smakiem ~ naprawdę pełen profesjonalizm. Na pewno nasze wesele przejdzie do historii ~ jako legendarne!”
Iza i Robert
June 01, 2012
„DJ Ramzes jest człowiekiem, po którym widać, że kocha to co robi, a radość i chęć zabawy udzielały się wszystkim gościom. Po weselu usłyszeliśmy od naszych przyjaciół, że nasze wesele było lepsze od ich własnego wesela. Jeśli mielibyśmy wybierać jeszcze raz, to bez wahania wybralibyśmy właśnie DJ RAMZESA.”
Monika i Karol
May 05, 2012
„Oprawy muzycznej na nasze wesele szukaliśmy w internecie. Początkowo nie byliśmy zdecydowani czy zaangażujemy zespół czy wodzireja. Decyzję o spotkaniu z Ramzesem podjęliśmy po przeczytaniu wielu opinii na jego temat – zdziwiło nas to, że wszystkie były pozytywne. Po krótkiej rozmowie z Ramzesem, bez trudu podjęliśmy decyzję, że on poprowadzi nasze wesele. Po weselu stwierdziliśmy, że był to genialny wybór. Wodzirej Ramzes poprowadził nasze wesele w sposób rewelacyjny. Na sali nie było gościa, który by się nudził, a proponowane zabawy były prowadzone z wielkim smakiem. Podsumowując, jesteśmy pewni, że jeżeli ponownie musielibyśmy podjąć decyzję dotyczącą oprawy muzycznej, na pewno jeszcze raz postawilibyśmy na Ramzesa. Serdecznie polecamy go wszystkim, którzy pragną, aby ich wesele miało niezapomniany i niepowtarzalny klimat.”
Aga i Marek
October 29, 2011
„Ja napiszę krótko i zwięźle: jeżeli kawa to tylko czarna, jeżeli wodzirej to TYLKO RAMZES. Gwarantowana świetna zabawa, 100% zadowolonych gości i udana impreza do rana. Jeżeli się jeszcze zastanawiacie czy go zatrudnić, to się nie zastanawiajcie tylko dzwońcie i zaklepujcie termin!  
 
Kasia i Kuba
September 30, 2011
"Drogi Ramzesie Jeszcze raz serdecznie Ci dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela. Bardzo nam się podobało Twoje profesjonalne podejście do organizacji imprezy. Dzięki Tobie nie musieliśmy zamartwiać się o dobrą zabawę gości. Większość była mocno zdziwiona naszym wyborem i po raz pierwszy bawiła się bez orkiestry. Podczas wesela goście gratulowali nam dobrego Wodzireja. Podobały im się Twoje oryginalne pomysły wspólnych zabaw i tańców. My również bawiliśmy się wyśmienicie. Dziękujemy za radość płynącą ze wspólnie spędzonego czasu wesela."
Magda i Łukasz
September 23, 2011
„Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za to, co dla nas zrobiłeś. Nasi Goście do tej pory są pod wielkim wrażeniem Twojej osoby. To było zjawisko! 🙂 Naprawdę niewielu gości był na tak fajnie prowadzonym weselu. Nawet najbardziej oporni tancerze bawili się przednio. Babcia mojej bratowej tańcowała do samego rana 🙂 Każdy kto się z nami żegnał czy dzwonił podziękować, prosił o przekazanie słów uznania dla Twojej osoby. Kapele weselne, zespoły mogą się schować 🙂 Mamy nadzieje, że także miło spędziłeś ten czas. Na każdym kroku będziemy Cię „reklamować”, bo jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu!”
Paulina i Piotr
September 11, 2011
„Dla prawie wszystkich naszych gości prowadzenie wesela przez wodzireja było absolutnym novum. Odebraliśmy jednak bardzo wiele informacji zwrotnych o tym, że są bardzo zadowoleni zarówno z przyjęcia, jak i ze sposobu prowadzenia przez Ramzesa. Jedna z par, która planowała swoje przyjęcie za kilka miesięcy, zupełnie zmieniała koncepcję i stwierdziła, że nie wyobraża sobie, aby ich wesele było bez profesjonalnego wodzireja. Inni goście, jeszcze na długi czas po przyjęciu zaznaczali, że była to niezapomniana zabawa, wciąż chwalili Radka i byli nim zauroczeni. Szczerze polecamy!”
Marta i Szymon
September 09, 2011
„Drogi Ramzesie, dzięki Tobie uśmiech gości na Naszych twarzach, gdy wspominamy Nasze wesele. Było fantastycznie, aż brakuje Nam słów żeby to wyrazić. Ale wiemy jedno, kogoś takiego jak Ty, będziemy gorąco polecać innym. Znaleźliśmy Twoją stronę przez Internet i już wtedy wiedzieliśmy, że „to jest to”. Spotkanie z Tobą tylko upewniło Nas w tej decyzji. Nie tylko nie zawiedliśmy się na Tobie, ale wesele poprowadzone przez Ciebie przerosło nasze oczekiwania.Było po prostu: profesjonalnie, zabawnie, kulturalnie, naturalnie, cudownie, etc.”
Gosia i Artur
August 12, 2011
„Długo zastanawialiśmy się nad organizacją naszego wesela. Wiedzieliśmy jedno ~ dobra muzyka i prowadzenie imprezy to podstawa sukcesu 🙂 Kiedy trafiliśmy na Ramzesa, już na pierwszym spotkaniu byliśmy pewni, że trafiliśmy na odpowiednią osobę, która zadba o to, żeby nasze wesele było jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane ~ zarówno dla nas jak i dla naszych gości. Nie pomyliliśmy się! Ramzes zapewnił zabawę na najwyższym poziomie do białego rana. Atmosfera, którą stworzył, sprawiła, że każdy, bez wyjątku, czuł i bawił się świetnie. Dzięki wsparciu i doświadczeniu Ramzesa byliśmy spokojni o przebieg imprezy ~ to on pamiętał o ważnych elementach, np. oczepinach, podziękowaniu dla rodziców itd., a także w idealnych momentach proponował gościom wspólne tańce. Dzięki temu my mogliśmy w pełni cieszyć się i chłonąć atmosferę tego dnia, nie martwiąc się, że coś nam umknie. Musimy przyznać, że przed weselem obawialiśmy się, jak taka forma prowadzenia wesela zostanie przyjęta przez gości ~ na innych weselach goście często podchodzili nieufnie do wszelkiego rodzaju zabaw i atrakcji. Nasi goście zaskoczyli nas otwartością i chęcią uczestniczenia w zabawach ~ a wszystko za sprawą fenomenalnego podejścia Ramzesa ~ nikt nie czuł się skrępowany! Po weselu przez długi czas goście wspominali (zresztą nadal wspominają) fantastyczną zabawę na naszym weselu ~ wielu twierdziło, że to było najlepsze wesele, na jakim przyszło im się bawić 🙂 Radek, raz jeszcze dziękujemy Ci za wesele, które będziemy z sentymentem wspominać przez całe nasze życie!”
Kamila i Filip
July 08, 2011
„Wodzireja Ramzesa polecili nam znajomi. I okazało się, że był to świetny wybór. Wodzirej Ramzes nie pozwolił nam się nudzić. Pomimo ogromnego upału sala taneczna zawsze była pełna. Nie były to zwykłe tańce, ale także przeróżne gry i zabawy, które angażowały wszystkich uczestników wesela. Wodzirej Ramzes to niezwykle sympatyczny i uprzejmy młody mężczyzna, którego polecamy z całego serca. Dziękujemy za świetne wesele! Pozdrawiamy.”
Karolina i Darek
June 18, 2011
„Wodzireja Ramzesa znaleźliśmy przez Internet. Wzbudził nasze zaufanie już przez kontakt mailowy a po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to właśnie on poprowadzi nasze wesele. I się nie zawiedliśmy. Zabawa była bardzo udana, goście tańczyli do białego rana a my mogliśmy się cieszyć tym szczególnym dniem, bo o wszystko dbał Ramzes. Nie musieliśmy nawet zapraszać gości do tańca, bo wszyscy byli ciekawi, jaką nową zabawę za chwilę zacznie Wodzirej i rzadko schodzili z parkietu. Goście bawili się wyśmienicie choć przed weselem kilka osób miało wątpliwości czy wesele bez orkiestry to nadal wesele ;~) Do dziś, a minęło już kilka miesięcy nasza rodzina i znajomi wspominają nasze wesele i Wodzireja. Radek zajmuje się prowadzeniem wesel od dawna, zna się na swojej pracy i można mu w 100% zaufać. A jeśli samemu nie ma się do końca sprecyzowanych planów to potrafi doskonale doradzić.”
Agata i Rafał
June 11, 2011
„Drogi Ramzesie! Chcemy Ci bardzo, bardzo podziękować, za to, że to właśnie Ty bawiłeś wszystkich gości na Naszym weselu. Dzięki Tobie, bawiliśmy się najlepiej w całym swoim życiu, w dniu tak dla nas ważnym. Było super, gościom bardzo się podobało. DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA, gorąco pozdrawiamy.”
Ola i Tomek
October 23, 2010
„Radek to sympatyczny młody człowiek, który wręcz magnesuje swoją osobą. Poza tym od razu widać, że ma bardzo duże doświadczenie, jeśli chodzi o prowadzenie wesel (mimo swojego młodego wieku, a może po prostu się z tym urodził). Radek zaplanował każdy punkt naszego wesela, ale jednocześnie bardzo uważnie słuchał propozycji (dodam jeszcze, że na weselu wszystkie nasze prośby zostały w 100% zrealizowane). Dodatkowo Radek cały czas „czuwał” nad zabawą. Gdy goście sami się bawili, to im nie przeszkadzał, ale gdy tylko pojawiła się odpowiednia chwila bądź po prostu zabawa przygasała szybko pojawiał się i zrywał ludzi z krzeseł 🙂 Naprawdę jestem szczęśliwa, że udało nam się jakoś trafić na Ramzesa. Myślę, że najlepszą rekomendacją będą opinie naszych gości, którzy twierdzą, że nigdy się tak dobrze nie bawili. A najfajniejsze jest w tym to, że mówią to zarówno ludzie w naszym wieku jak i w wieku naszych rodziców czy nawet dziadków!!! Dodam jeszcze, że nie jesteśmy ani bliższą ani dalszą rodziną Ramzesa i nie czerpiemy z naszej wypowiedzi żadnych zysków :)”
Ewa i Piotr
October 10, 2010
„Od samego początku naszych weselnych przygotowań wiedzieliśmy, że chcemy mieć zabawę z wodzirejem. Chcieliśmy, aby nasi goście dobrze się z nami bawili… a my z nimi. Miała to być noc, której ani my, ani oni nie zapomną. Pojawiało się tylko pytanie: skąd wziąć dobrego wodzireja. Zaczęliśmy przeszukiwać Internet, odświeżać zakurzone już wizytówki zebrane podczas wesel znajomych, czytaliśmy wpisy na forach tematycznych, itd. Ostatecznie rozesłaliśmy e-maile z zapytaniem do kilku ludzi z branży. Na spotkanie umówiliśmy się tylko z jednym ~ Ramzesem. Przedstawił nam kilka propozycji, opowiedział o swojej „filozofii dobrej zabawy” i pozostawił wiele miejsca dla naszych decyzji. Po czwartej nad ranem, tańcząc na tarasie w blasku wschodzącego słońca, wiedzieliśmy, że było to dobre wesele. Pożegnaliśmy wielu gości, którzy zapytywali nas na odchodne: „skąd go wzięliście?”, „jak go znaleźliście?”. Wielu mówiło nam: „to było inne wesele niż zwykle”, „świetnie się bawiliśmy”, „dlaczego tak szybko ten czas leci?”. To był dla nas znak, że będą pamiętać tę noc jeszcze długo.”
Dominika i Michał
August 21, 2010
„Odkąd zobaczyliśmy Ramzesa w akcji, nie mieliśmy wątpliwości, kto poprowadzi nasze wesele. Radek świetnie potrafi się zachować, jest kulturalny i elegancki, a przy tym tak naturalny. Jest otwarty na pomysły i propozycje, i jednocześnie doskonale przygotowany do prowadzenia imprezy i podsuwający różne rozwiązania. Potrafi we właściwym momencie usunąć się w cień, by włączyć się znów, gdy tylko będzie potrzebny. Zabawy prowadzi z pełnym zaangażowaniem i w taki sposób, że nikt nie czuje się skrępowany. Bawili się naprawdę wszyscy. Trzyletni syn kuzyna, znajomi ze studiów, Dziadek, Babcia, ciocie… Nad ranem tańczyły nawet kelnerki za barem! Ramzes ma doskonałe wyczucie sytuacji. Zaraz po drugim posiłku, gdy niektórzy goście dyskretnie ziewali, rozglądając się za spokojnym kącikiem, Wodzirej rozkręcił wszystkich szaloną zabawą, która porwała całą salę na nogi. Najlepszą rekomendacją niech będą ci biorący jeszcze na weselu namiar na Ramzesa, aby poprowadził ich własne!!!”
Julia i Adam
June 26, 2010
"Może to dziwne, ale zaufaliśmy Ramzesowi, mimo że znaleźliśmy Go przez internet, a nie polecenie. NIE ŻAŁUJEMY!!! W życiu się tak nie ubawiłam na żadnym weselu i tak samo mówią Nasi goście. Dużo osób już wzięło namiar na "Naszego Ramzesa". Rewelacyjnie poprowadził imprezę, przy czym było widać, że sam się jednocześnie super bawi. Było dużo innowacyjnych zabaw, po prostu "Dla Każdego Coś Dobrego". Każdemu z czystym sumieniem polecamy Ramzesa, dzięki niemu każda impreza będzie należeć do extra klasy ;)"
Marika i Przemek
May 22, 2010
„Rewelacyjne wesele było w wielkiej mierze dzięki Tobie… do teraz ludzie się pytają skąd wytrzasnęłam takiego „gościa” sorry za określenie, bo przyznam że dla wielu ludzi było to szokujące ~ ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, nawet moja rodzinka mocno ze wsi pochodząca gdzie bez orkiestry ani rusz… tydzień później na komunii ich córki chwalili i powiedzieli, że w życiu czegoś takiego nie widzieli… ale że rewelacja, i że żałowali że muszą iść bo maluchy zasnęły.”
Natalia i Piotr
August 15, 2009
"Wodzirej na weselu to super pomysł. Nasze wesele było pierwszym, na którym bawiliśmy się razem z wodzirejem ~ Ramzesem. Później mięliśmy okazję uczestniczyć w kolejnych zabawach weselnych z udziałem innych wodzirejów, i, trzeba przyznać, że Ramzes jest najlepszy! W odróżnieniu od innych, bezbłędnie odczytywał nastrój i potrzeby gości, dobierając zabawy do aktualnych oczekiwań uczestników. Głównym z naszych oczekiwań był brak niesmacznych, wyuzdanych zabaw charakterystycznych dla wesel. Ramzes uwzględnił te prośby i spowodował, ze nasze wesele było inne niż wszystkie, było po prostu "z klasą". Uwzględnione zostały także nasze preferencje muzyczne. Żaden z gości nie zdołał się upić, nikt tez nie wypił za mało. Wszyscy się świetnie bawili. Mit o kiepskiej zabawie na własnym weselu, gdzie Młodzi muszą o wszystko zadbać, został przez Ramzesa skutecznie obalony. Wspaniała organizacja, koordynacja i panowanie Wodzireja nad setką gości zapewniła nam beztroską zabawę do białego rana. Jego współpraca z pozostałą obsługą wesela (fotograf, kamerzysta, kelnerzy) świadczy o pełnym profesjonalizmie, dzięki któremu nie musieliśmy martwić się dosłownie o nic. Wizytówki Ramzesa rozeszły się "na pniu", a uczestnicy wesela jeszcze długo po nim dzwonili do nas z prośbą o kontakt do "naszego" wodzireja. Była to dla nas najlepsza impreza w życiu! Gorąco polecamy."
Patrycja i Maciej
June 15, 2009
„Nasza rodzina była na początku bardzo niezadowolona z tego, iż zdecydowaliśmy się, by nasza imprezę weselną prowadził dj. Tradycyjnie oczekiwali, iż bawić będzie nas orkiestra. Jednak po zakończeniu przyjęcia usłyszeliśmy wiele ciepłych słów na temat prowadzącego. Zaproszonym gościom spodobały się zabawy integracyjne, konkursy, to, że impreza różniła się od innych, na których wcześniej byli (polonez, łamanie się chlebem). Radek to także bardzo miły, sympatyczny i ciepły człowiek, który kierował się naszymi sugestiami i spełniał prośby dotyczące np. rodzajów zabaw. Polecamy.”
Podziel się opinią