Dokładnie przygotowuję scenariusz wesela z uwzględnieniem zabaw oczepinowych, repertuaru oraz innych atrakcji. W profesjonalny sposób nagłaśniam i oświetlam przyjęcie weselne.

Oferta weselna w skrócie…


Polska tradycja, toasty… i dobra muzyka

Na weselu gram muzykę odpowiednią do upodobań gości, jak również zapewniam niesamowitą atmosferę przyjęcia weselnego, poprzez prowadzenie różnych zabaw poprawiających humor gościom i tradycyjnych „Oczepin”. Aby wesele nabrało większego wyrazu i stało się dużo bardziej ciekawsze często proponuję (za uprzednią zgodą Państwa Młodych) wprowadzenie elementu weselnej biesiady, polegającej na śpiewaniu za stołami wraz z gośćmi znanych przyśpiewek i utworów biesiadnych.

Posiadając bardzo bogatą bibliografię muzyczną (ponad 7 tysięcy utworów z różnych gatunków muzycznych) mogę Państwa zapewnić, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Repertuar, którym dysponuję jest praktycznie nieograniczony i obejmuje hity z lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych czy 90-tych, jak również najnowsze przeboje. Czas trwania bloku tanecznego dostosowany jest do możliwości fizycznych i przyzwyczajeń gości. Podczas przerw między blokami tanecznymi gram w tle nastrojową muzykę, nie narzucając się i nie przeszkadzając w konwersacjach.

Zabawy wodzirejsko-taneczne i konkursy weselne


Wspólne tańce, gadżety imprezowe, konkursy w dobrym tonie… czyli integracja międzypokoleniowa z klasą

Podczas wesela prowadzę wiele interesujących i oryginalnych zabaw. Są zabawy integracyjne: kółeczka, pociągi, tańce z piruetami, można wspólnie ze mną pozwiedzać różne kraje tańcząc w rytmie regionalnych melodii, a także elementy karaoke: w niektórych zabawach goście otrzymują mikrofon i śpiewają. Ciekawym i sprawdzonym dopełnieniem zabaw wodzirejsko-tanecznych jest udostępnienie weselnikom gadżetów imprezowych (m. in. kapelusze, sombrera, girlandy hawajskie, dmuchane gitary).

Na specjalne życzenie organizuję również konkursy dla gości weselnych oraz Młodej Pary np. kareta, prorokowanie potomstwa, Labada, zakręcony, pantofelek, konkursy tańca i wiele, wiele innych. Wszystkie konkursy prowadzone są na wysokim poziomie i nie przekraczają granic dobrego smaku!

Dekoracja sali weselnej lampami LED


Niezapomniana iluminacja świetlna podkreśli wyjątkowość chwili

Dekoracje światłem to najnowocześniejsza forma dekoracji sali weselnej, pozwalająca nadać miejscom niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje z użyciem światła pozwalają uzyskać efekt bajecznego klimatu sali weselnej. Każde, nawet najprostsze pomieszczenie zyskuje wtedy nowy wymiar wystroju wnętrza. Efektu wizualnego nie można zobaczyć w ciągu dnia. Jest to pewnego rodzaju transformacja od wspaniałej ceremonii ślubnej odbywającej się w czasie dnia do jeszcze wspanialszych, podwójnie wzmocnionych efektami świetlnymi nocnych uroczystości weselnych. Dekoracja światłem polega głównie na oświetleniu ścian, sufitów oraz elementów architektury.

Podstawowa oferta dekoracji światłem obejmuje rozmieszczenie dekoracyjnych reflektorów LED po obwodzie ścian pomieszczenia, a połączenia kablowe wyeliminowane są do minimum. Obsługa reflektorów LED odbywa się za pomocą specjalnego pilota zdalnego sterowania, dzięki któremu kolorystyka oraz natężenie światła mogą się zmieniać w trakcie przyjęcia weselnego. Reflektory LED nie nagrzewają się eliminując potencjalne zagrożenie pożarem lub oparzenia się osób znajdujących się w bliskiej odległości. Nie obciążają one także instalacji elektrycznej lokalu.

Cała sztuka dekoracji sali bankietowej polega na właściwym rozmieszczeniu oświetlenia tak, aby reflektory tworzyły niezapomnianą iluminację oraz aby światła i kable nie przeszkadzały w swobodnym poruszaniu się gości na parkiecie. Ze względu na zachowanie odpowiedniej estetyki sali tanecznej i możliwości technicznej rozłożenia oświetlenia – ważny jest układ gniazdek sieciowych. Z tego też względu aranżację światłem sali weselnej oświetleniem LED stosuję w obiektach wyposażonych w odpowiednią liczbę gniazdek sieciowych.

Cenne podpowiedzi


Organizując przyjęcie weselne należy pamiętać, że najczęściej uczestniczą w nim trzy pokolenia gości, dlatego dobór prowadzącego i repertuaru powinien odpowiadać wszystkim zaproszonym.

Parkiet do tańczenia i sala biesiadna powinny być w tym samym pomieszczeniu. Nic tak nie porywa gości, jak grająca muzyka i widok innych tańczących par.

Głośność muzyki musi być dopasowana do sali oraz do liczby i wieku gości. Za głośna muzyka męczy starszych gości, dla których wesele jest też okazją do rozmowy z rodziną.

DJ i obsługa lokalu, w którym odbywa się przyjęcie weselne powinny informować się wzajemnie o godzinach przerw i godzinach wydawania ciepłych dań. Usprawnia to pracę obu stronom i sprawia, że wesele jest lepiej prowadzone i zorganizowane.

Restauracja lub lokal, w którym odbywa się przyjęcie weselne szczególnie w miesiącach letnich powinny posiadać taras, ogród bądź klimatyzację. Wesele trwa czasem nawet dwanaście godzin lub dłużej, powinno więc być odpowiednie miejsce do zregenerowania sił, aby brać udział w dalszej zabawie.

 


dj wodzirej | dj na wesele | dj na poprawiny | wodzirej na wesele | wodzirej weselny