dj weselny Poznań
dj na wesele Poznań
światło DJ RAMZES
sprzęt muzyczny

Zabawy i konkursy

Moja oferta obejmuje przede wszystkim oprawę muzyczną wesel, podczas których prowadzę wiele interesujących i oryginalnych zabaw. Są zabawy integracyjne: kółeczka, pociągi, tańce z piruetami, można wspólnie ze mną pozwiedzać różne kraje tańcząc w rytmie regionalnych melodii, a także elementy karaoke: w niektórych zabawach goście otrzymują mikrofon i śpiewają.

Ponadto prowadzę konkursy dla gości weselnych oraz dla Młodej Pary: m.in.: karetę, prorokowanie potomstwa, Labada, zakręcony, pantofelek, konkursy tańca i wiele, wiele innych...

Podpowiedzi

Organizując przyjęcie weselne należy pamiętać, że najczęściej uczestniczą w nim trzy pokolenia gości, dlatego dobór prowadzącego i repertuaru powinien odpowiadać wszystkim zaproszonym.

Parkiet do tańczenia i sala biesiadna powinny być w tym samym pomieszczeniu. Nic tak nie porywa gości, jak grająca muzyka i widok innych tańczących par.

Głośność muzyki musi być dopasowana do sali oraz do liczby i wieku gości. Za głośna muzyka męczy starszych gości, dla których wesele jest też okazją do rozmowy z rodziną.

DJ i obsługa lokalu, w którym odbywa się przyjęcie weselne powinny informować się wzajemnie o godzinach przerw i godzinach wydawania ciepłych dań. Usprawnia to pracę obu stronom i sprawia, że wesele jest lepiej prowadzone i zorganiozwane.

Restauracja lub lokal, w którym odbywa się przyjęcie weselne szczególnie w miesiącach letnich powinny poasiadać taras, ogród bądź klimatyzację. Wesele trwa czasem nawet dwanaście godzin lub dłużej, powinno więc być odpowiednie miejsce do zregenerowania sił, aby brać udział w dalszej zabawie.

Demo Muzyczne

Na czym gram?

Dysponuję profesojnalnym zestawem nagłośnieniowym
i oświetleniowym renomowanych firm takich jak:
YAMAHA, RCF, JTS, SENNHEISER, SHOWTEC, PHILIPS
LD SYSTEMS, ADJ, TOSHIBA, EUROLITE.