dj weselny Poznań
dj na wesele Poznań
światło DJ RAMZES

Opinie

"Może to dziwne, ale zaufaliśmy Ramzesowi, mimo że znaleźliśmy Go przez internet, a nie polecenie. NIE ŻAŁUJEMY!!! W życiu się tak nie ubawiłam na żadnym weselu i tak samo mówią Nasi goście. Dużo osób już wzięło namiar na "Naszego Ramzesa". Rewelacyjnie poprowadził imprezę, przy czym było widać, że sam się jednocześnie super bawi. Było dużo innowacyjnych zabaw, po prostu "Dla Każdego Coś Dobrego". Każdemu z czystym sumieniem polecamy Ramzesa, dzięki niemu każda impreza będzie należeć do extra klasy ;)"
"Rewelacyjne wesele było w wielkiej mierze dzięki Tobie... do teraz ludzie się pytają skąd wytrzasnęłam takiego "gościa" sorry za określenie, bo przyznam że dla wielu ludzi było to szokujące ~ ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, nawet moja rodzinka mocno ze wsi pochodząca gdzie bez orkiestry ani rusz... tydzień później na komunii ich córki chwalili i powiedzieli, że w życiu czegoś takiego nie widzieli... ale że rewelacja, i że żałowali że muszą iść bo maluchy zasnęły."
"Wodzirej na weselu to super pomysł. Nasze wesele było pierwszym, na którym bawiliśmy się razem z wodzirejem ~ Ramzesem. Później mięliśmy okazję uczestniczyć w kolejnych zabawach weselnych z udziałem innych wodzirejów, i, trzeba przyznać, że Ramzes jest najlepszy! W odróżnieniu od innych, bezbłędnie odczytywał nastrój i potrzeby gości, dobierając zabawy do aktualnych oczekiwań uczestników. Głównym z naszych oczekiwań był brak niesmacznych, wyuzdanych zabaw charakterystycznych dla wesel. Ramzes uwzględnił te prośby i spowodował, ze nasze wesele było inne niż wszystkie, było po prostu "z klasą". Uwzględnione zostały także nasze preferencje muzyczne. Żaden z gości nie zdołał się upić, nikt tez nie wypił za mało. Wszyscy się świetnie bawili. Mit o kiepskiej zabawie na własnym weselu, gdzie Młodzi muszą o wszystko zadbać, został przez Ramzesa skutecznie obalony. Wspaniała organizacja, koordynacja i panowanie Wodzireja nad setką gości zapewniła nam beztroską zabawę do białego rana. Jego współpraca z pozostałą obsługą wesela (fotograf, kamerzysta, kelnerzy) świadczy o pełnym profesjonaliźmie, dzięki któremu nie musieliśmy martwić się dosłownie o nic. Wizytówki Ramzesa rozeszły się "na pniu", a uczestnicy wesela jeszcze długo po nim dzwonili do nas z prośbą o kontakt do "naszego" wodzireja. Była to dla nas najlepsza impreza w życiu! Gorąco polecamy."
"Nasza rodzina była na początku bardzo niezadowolona z tego, iż zdecydowaliśmy się, by nasza imprezę weselną prowadził dj. Tradycyjnie oczekiwali, iż bawić będzie nas orkiestra. Jednak po zakończeniu przyjęcia usłyszeliśmy wiele ciepłych słów na temat prowadzącego. Zaproszonym gościom spodobały się zabawy integracyjne, konkursy, to, że impreza różniła się od innych, na których wcześniej byli (polonez, łamanie się chlebem). Radek to także bardzo miły, sympatyczny i ciepły człowiek, który kierował się naszymi sugestiami i spełniał prośby dotyczące np. rodzajów zabaw. Polecamy."