dj weselny Poznań
dj na wesele Poznań
światło DJ RAMZES

Opinie

"Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za to, co dla nas zrobiłeś. Nasi Goście do tej pory są pod wielkim wrażeniem Twojej osoby. To było zjawisko! :) Naprawdę niewielu gości był na tak fajnie prowadzonym weselu. Nawet najbardziej oporni tancerze bawili się przednio. Babcia mojej bratowej tańcowała do samego rana :) Każdy kto się z nami żegnał czy dzwonił podziękować, prosił o przekazanie słów uznania dla Twojej osoby. Kapele weselne, zespoły mogą się schować :) Mamy nadzieje, że także miło spędziłeś ten czas. Na każdym kroku będziemy Cię "reklamować”, bo jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu!"
"Dla prawie wszystkich naszych gości prowadzenie wesela przez wodzireja było absolutnym novum. Odebraliśmy jednak bardzo wiele informacji zwrotnych o tym, że są bardzo zadowoleni zarówno z przyjęcia, jak i ze sposobu prowadzenia przez Ramzesa. Jedna z par, która planowała swoje przyjęcie za kilka miesięcy, zupełnie zmieniała koncepcję i stwierdziła, że nie wyobraża sobie, aby ich wesele było bez profesjonalnego wodzireja. Inni goście, jeszcze na długi czas po przyjęciu zaznaczali, że była to niezapomniana zabawa, wciąż chwalili Radka i byli nim zauroczeni. Szczerze polecamy!"
"Drogi Ramzesie, dzięki Tobie uśmiech gości na Naszych twarzach, gdy wspominamy Nasze wesele. Było fantastycznie, aż brakuje Nam słów żeby to wyrazić. Ale wiemy jedno, kogoś takiego jak Ty, będziemy gorąco polecać innym. Znaleźliśmy Twoją stronę przez Internet i już wtedy wiedzieliśmy, że "to jest to". Spotkanie z Tobą tylko upewniło Nas w tej decyzji. Nie tylko nie zawiedliśmy się na Tobie, ale wesele poprowadzone przez Ciebie przerosło nasze oczekiwania.Było po prostu: profesjonalnie, zabawnie, kulturalnie, naturalnie, cudownie, etc."
"Długo zastanawialiśmy się nad organizacją naszego wesela. Wiedzieliśmy jedno ~ dobra muzyka i prowadzenie imprezy to podstawa sukcesu :) Kiedy trafiliśmy na Ramzesa, już na pierwszym spotkaniu byliśmy pewni, że trafiliśmy na odpowiednią osobę, która zadba o to, żeby nasze wesele było jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane ~ zarówno dla nas jak i dla naszych gości. Nie pomyliliśmy się! Ramzes zapewnił zabawę na najwyższym poziomie do białego rana. Atmosfera, którą stworzył, sprawiła, że każdy, bez wyjątku, czuł i bawił się świetnie. Dzięki wsparciu i doświadczeniu Ramzesa byliśmy spokojni o przebieg imprezy ~ to on pamiętał o ważnych elementach, np. oczepinach, podziękowaniu dla rodziców itd., a także w idealnych momentach proponował gościom wspólne tańce. Dzięki temu my mogliśmy w pełni cieszyć się i chłonąć atmosferę tego dnia, nie martwiąc się, że coś nam umknie. Musimy przyznać, że przed weselem obawialiśmy się, jak taka forma prowadzenia wesela zostanie przyjęta przez gości ~ na innych weselach goście często podchodzili nieufnie do wszelkiego rodzaju zabaw i atrakcji. Nasi goście zaskoczyli nas otwartością i chęcią uczestniczenia w zabawach ~ a wszystko za sprawą fenomenalnego podejścia Ramzesa ~ nikt nie czuł się skrępowany! Po weselu przez długi czas goście wspominali (zresztą nadal wspominają) fantastyczną zabawę na naszym weselu ~ wielu twierdziło, że to było najlepsze wesele, na jakim przyszło im się bawić :) Radek, raz jeszcze dziękujemy Ci za wesele, które będziemy z sentymentem wspominać przez całe nasze życie!"
"Wodzireja Ramzesa polecili nam znajomi. I okazało się, że był to świetny wybór. Wodzirej Ramzes nie pozwolił nam się nudzić. Pomimo ogromnego upału sala taneczna zawsze była pełna. Nie były to zwykłe tańce, ale także przeróżne gry i zabawy, które angażowały wszystkich uczestników wesela. Wodzirej Ramzes to niezwykle sympatyczny i uprzejmy młody mężczyzna, którego polecamy z całego serca. Dziękujemy za świetne wesele! Pozdrawiamy."