dj weselny Poznań
dj na wesele Poznań
światło DJ RAMZES

Opinie

"Chcielibyśmy raz jeszcze ogromnie podziękować za wyśmienitą oprawę muzyczną i fantastyczną zabawę. Wszyscy goście byli zachwyceni i wspominali, że to najlepsze wesele na jakim byli. Konkursy były rewelacyjne:) Życzymy samych sukcesów w branży."
"Zabawa była przednia, a przede wszystkim wszystko było z wielką klasą i ze smakiem ~ naprawdę pełen profesjonalizm. Na pewno nasze wesele przejdzie do historii ~ jako legendarne!"
"DJ Ramzes jest człowiekiem, po którym widać, że kocha to co robi, a radość i chęć zabawy udzielały się wszystkim gościom. Po weselu usłyszeliśmy od naszych przyjaciół, że nasze wesele było lepsze od ich własnego wesela. Jeśli mielibyśmy wybierać jeszcze raz, to bez wahania wybralibyśmy właśnie DJ RAMZESA."
"Oprawy muzycznej na nasze wesele szukaliśmy w internecie. Początkowo nie byliśmy zdecydowani czy zaangażujemy zespół czy wodzireja. Decyzję o spotkaniu z Ramzesem podjęliśmy po przeczytaniu wielu opinii na jego temat - zdziwiło nas to, że wszystkie były pozytywne. Po krótkiej rozmowie z Ramzesem, bez trudu podjęliśmy decyzję, że on poprowadzi nasze wesele. Po weselu stwierdziliśmy, że był to genialny wybór. Wodzirej Ramzes poprowadził nasze wesele w sposób rewelacyjny. Na sali nie było gościa, który by się nudził, a proponowane zabawy były prowadzone z wielkim smakiem. Podsumowując, jesteśmy pewni, że jeżeli ponownie musielibyśmy podjąć decyzję dotyczącą oprawy muzycznej, na pewno jeszcze raz postawilibyśmy na Ramzesa. Serdecznie polecamy go wszystkim, którzy pragną, aby ich wesele miało niezapomniany i niepowtarzalny klimat."
"Ja napiszę krótko i zwięźle: jeżeli kawa to tylko czarna, jeżeli wodzirej to TYLKO RAMZES. Gwarantowana świetna zabawa, 100% zadowolonych gości i udana impreza do rana. Jeżeli się jeszcze zastanawiacie czy go zatrudnić, to się nie zastanawiajcie tylko dzwońcie i zaklepujcie termin!"
"Drogi Ramzesie Jeszcze raz serdecznie Ci dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela. Bardzo nam się podobało Twoje profesjonalne podejście do organizacji imprezy. Dzięki Tobie nie musieliśmy zamartwiać się o dobrą zabawę gości. Większość była mocno zdziwiona naszym wyborem i po raz pierwszy bawiła się bez orkiestry. Podczas wesela goście gratulowali nam dobrego Wodzireja. Podobały im się Twoje oryginalne pomysły wspólnych zabaw i tańców. My również bawiliśmy się wyśmienicie. Dziękujemy za radość płynącą ze wspólnie spędzonego czasu wesela."