dj weselny Poznań
dj na wesele Poznań
światło DJ RAMZES

Dekoracja sali weselnej lampami led

Dekoracje światłem to najnowocześniejsza forma dekoracji sali weselnej, pozwalająca nadać miejscom niepowtarzalną atmosferę.

Nie można zobaczyć tego w ciągu dnia. Jest to pewnego rodzaju transformacja od wspaniałej ceremonii ślubnej odbywającej się w czasie dnia do jeszcze wspanialszych, podwójnie wzmocnionych efektami świetlnymi nocnych uroczystości weselnych.

Dekoracje z użyciem światła pozwalają uzyskać efekt bajecznego klimatu sali weselnej. Każde, nawet najprostsze pomieszczenie zyskuje wtedy nowy wymiar wystroju wnętrza.

Dekoracja światłem polega głównie na oświetleniu ścian, sufitów oraz elementów architektury.

Podstawowa oferta dekoracji światłem obejmuje rozmieszczenie dekoracyjnych reflektorów LED po obwodzie ścian pomieszczenia, a połączenia kablowe wyeliminowane są do minimum. Obsługa reflektorów LED odbywa się za pomocą specjalnego pilota zdalnego sterowania, dzięki któremu kolorystyka oraz natężenie światła mogą się zmieniać w trakcie przyjęcia weselnego.

Reflektory LED nie nagrzewają się eliminując potencjalne zagrożenie pożarem lub oparzenia się osób znajdujących się w bliskiej odległości. Nie obciążają one także instalacji elektrycznej lokalu.

Cała sztuka dekoracji sali bankietowej polega na właściwym rozmieszczeniu oświetlenia, tak, aby reflektory tworzyły niezapomnianą iluminację oraz, aby światła i kable nie przeszkadzały w swobodnym poruszaniu się gości na parkiecie.

Ze względu na zachowanie odpowiedniej estetyki sali tanecznej i możliwości technicznej rozłożenia oświetlenia ważny jest układ gniazdek sieciowych.

Film